Biz mimari işlerde profesyonellerle çalışıyoruz.

Biomedikal Grup iştiraki olarak 2013 yılında yönetim kurulu başkanı Fatih TOKA öncülüğünde termal turizm alanında tesisler inşaa etme ve bu alanda öncü kuruluş olma amacı ile İstanbul’da kurulmuştur.

İsmini kuruluş ilkesi olan cesaret, güven , hizmet ve istikrar ilkelerinden alan Cesur Termal, sağlık ve turizim alanlarını tek bir çatı altında buluşturarak sağlık turizimi alanında genç ve dinamik kadrosu ile lider firma olma hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir.

İlk olarak termal başkent olarak kabul edilen Afyon Gazlıgöl'de inşaasını bitirdiği 84 villalık tesisini hizmete açarak 4368 aileyi burada tapu sahibi yapmıştır. Cesur Termal Afyon Gazlıgöl tesislerinin tesliminden sonra 2013 Mayıs ayında başlattığı kızılcahamam projesi ile bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Kızılcahamam’ın en büyüğü olacak tesis, kızılcahamamın ilk alış veriş merkezini 35 adet mağazasıyla içerisinde bulundururken toplamda 676 daire barındıracak ve 35.152 aileyi burada tapu sahibi yapacaktır.

Cesur Termal, termal tesis anlayışının yanına 5 yıldızlı tatil köyü konseptinide ekleyerek 7 den 77ye bütün aile bireylerinin tatilini geçirebilecekleri ve sağlıklarına yatırım yapabilecekleri kızılcahamamın en prestijli projesiyle üyelerine hizmet vermeye hazırlanıyor.

Metropolün karmaşasına bir kaç saatlik mesafede olan Cesur Termal Kızılcahamam tesisleri termal turizmin, tatil, eğlence ve kültürün merkezi olacak şekilde inşaa edilmektedir.

Bizi takip edebileceğiniz sosyal ağ adreslerimiz;

facebook.com/cesurtermal

twitter.com/cesurtermal

google.com/+cesurtermal